Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Силициумски диоди

Производи на страна:
Страна 1 од 8
BAV99
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BAV99
Брза Диода FRED Дупла 75V, 0.15A, 4ns, SOT-23
0,08
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BAV70.
Брзо инфо
(0)
Брза Диода FRED Дупла, 75V, 0.15A, 4ns, SOT-23
0,2
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
STTH1002CB
Брзо инфо
(0)
Брза Диода FRED Дупла, 200V, 16A, 20ns, SMD
1,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DSEK 60-06A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSEK60-06A
Брза Диода FRED Дупла, 600V, 2x30A, 35ns, TO-247
4,74
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BYV32/200.
Брзо инфо
(0)
Брза Диода FRED Дупла, 200V, 2x8A, 35ns, TO-220AB
1,21
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MUR1610CT
Брзо инфо
(0)
Брза Диода FRED Дупла, 100V, 16A, 25ns, TO-220
2,5
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
STTH1002CF
Брзо инфо
(0)
Брза Диода FRED Дупла, 200V, 16A, 20ns, SMD
1,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DSA 2-12A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSA2-12A
Насочувачка Диода, 1.2 kV, 3.6A
2,54
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
60APU02PBF
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 200 V, 60A
4,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BAS16.
Брзо инфо
(0)
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 75 V, 0.25A, DO-35
0,09
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MUR1100-MOT
Брзо инфо
(0)
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 1 kV, 1A, DO-41
0,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BAV10.
Брзо инфо
(0)
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 60 V, 0.3A, DO-35
0,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BY203/20-TFK
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 2 kV, 0.25A, DO-15
0,77
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FR207
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 1 kV, 2A, DO-15
0,14
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
USL1M
Брзо инфо
(0)

Насочувачка Диода, 1 kV, 1A, SOD-123FL

0,07
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.