Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Силициумски диоди

Производи на страна:
Страна 8 од 8
DSEI 2x30-06C
Брзо инфо
(0)
Модул Диода Дупла, 600V, 2x30A, 35ns, SOT-227
25,42
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DSEI 2x101-12A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSEI2*101-12A
Модул Диода Дупла, 1200V, 2x91A, 40ns, SOT-227
33,9
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SKKD81/16
Брзо инфо
(0)

Модул Диода Дупла, 1600V, 2x90A

38,14
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MDD 72-12N1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDD72-12N1B ROHS
Модул Диода Дупла, 1200V, 2x99A
23,73
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MDD 56-16N1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDD56-16N1B ROHS
Модул Диода Дупла, 1600V, 2x95A
24,58
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DSEI 2x101-06A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSEI2*101-06A ROHS
Модул Диода Дупла, 600V, 2x96A, 35ns, SOT-227
24,74
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
STTA6006TV1
Брзо инфо
(0)
Модул Диода Дупла, 600V, 2x30A, 35ns, SOT-227
18,93
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MDD 44-12N1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDD44-12N1B
Модул Диода Дупла, 1200V, 2x59A
18,64
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MDD 56-12N1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDD56-12N1B
Модул Диода Дупла, 1200V, 2x71A
21,32
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MDD72-16N1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDD72-16N1B
Модул Диода Дупла, 1600V, 2x99V
27,97
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SKKE162/16
Брзо инфо
(0)
Модул Диода Дупла, 1600V, 2x195A
63,56
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.