Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Силициумски диоди

Производи на страна:
Страна 2 од 8
MUR1560G
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MUR1560G
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 600 V, 15A, TO-220
0,81
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MUR1520
Брзо инфо
(0)
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 200 V, 15A, TO-220
1,65
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MUR860-MOT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MUR860G
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 600 V, 8A, TO-220
1,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FR207
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 1 kV, 2A, DO-15
0,14
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
USL1M
Брзо инфо
(0)

Насочувачка Диода, 1 kV, 1A, SOD-123FL

0,07
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BYW96E-PHI
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 1 kV, 3A, SOD-64
0,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BYX10
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, Високо-напонска Диода, 1.6 kV, 0.5A, DO-15
0,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
20ETS08STRL
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 800 V, 20A, TO-263
1,85
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DS1-12D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1-12D
Насочувачка Диода, 1.2 kV, 2.3A, SIP-2
1,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BAS16.
Брзо инфо
(0)
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 75 V, 0.25A, DO-35
0,09
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MUR1100-MOT
Брзо инфо
(0)
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 1 kV, 1A, DO-41
0,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BAV10.
Брзо инфо
(0)
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 60 V, 0.3A, DO-35
0,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MUR120-MOT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MUR120RLG
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 200 V, 1A, DO-41
0,33
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DSI 45-12A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSI45-12AR
Насочувачка Диода, 1.2 kV, 48A, TO-247
5,26
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N4148.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N4148
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 75 V, 0.15A, DO-35
0,03
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.