Диоди

Производи на страна:
Страна 1 од 36
TSUS5402
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена LED Диода, 950 nm, 22°, 5 mm, 800 mW, 800 ns
2,41
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TSAL6100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TSAL6100
Инфрацрвена LED Диода, Висока Моќност, 940 nm, 10°, 5 mm, 15 mW, 800 ns
0,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SB3010IRB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SB-3010IRB
Инфрацрвена LED Диода, 950 nm, 3 mm
0,3
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
L-59EGW
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: L-59EGW
LED Двобојна, 5mm, Црвена/ Зелена
0,28
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
L-57GYW
Брзо инфо
(0)
LED Двобојна, 5mm, Зелена/ Жолта
0,41
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
L-57EYW
Брзо инфо
(0)
LED Двобојна, 5mm, Црвена/ Жолта
0,52
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
L-57EGW
Брзо инфо
(0)
LED Двобојна, 5mm, Црвена/ Зелена
0,26
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LED-L519EYW
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: L519EYW
LED Двобојна, 5mm, Црвена/ Жолта
0,21
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
L-154A4
Брзо инфо
(0)
LED Двобојна, 5mm, Црвена/ Зелена/Сина
1,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LED8 G-809
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: L809GYW
LED Двобојна, 8mm, Црвена/Жолта
0,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LED1.8 Y-KBR
Брзо инфо
(0)
LED, 1.8mm, Жолта, 2-5mcd
0,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LED1.8 G-KBR
Брзо инфо
(0)
LED, 1.8mm, Зелена, 2-5mcd
0,17
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LED1.8 R-KBR
Брзо инфо
(0)
LED, 1.8mm, Црвена, 2-5mcd
0,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
L-813GD
Брзо инфо
(0)
LED, 10mm, Зелена, 20-100mcd
0,48
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LED10 Y1
Брзо инфо
(0)
LED, 10mm, Жолта
0,29
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.