Диоди

Производи на страна:
Страна 4 од 36
LED5 R-HD10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5R3HD-10
LED, 5mm, Црвена
0,08
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LED5 R-UD2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5R3UD-2
LED, 5mm, Црвена
0,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LED5 Y-HD10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5Y3HD-10 ROHS
LED, 5mm, Жолта
0,08
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LED5 O-LC
Брзо инфо
(0)

LED, 5mm, Портокалова

0,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
L-793ED
Брзо инфо
(0)
LED, 8mm, Портокалова
0,38
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
L-793GD
Брзо инфо
(0)
LED, 8mm, Зелена, 60mcd
0,23
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
L-793ID
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: L-793ID
LED, 8mm, Црвена, 20-100mcd
0,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SB-170UG
Брзо инфо
(0)
LED SMD, Зелена, 9.5mcd, 0805
0,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SB-170UHY-CT
Брзо инфо
(0)
LED SMD, Жолта, 6.5mcd, 0805
0,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SB-170HR-CT
Брзо инфо
(0)
LED SMD, Црвена, 470mcd, 0805
0,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KM-23YD-F
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KM-23YD-F
LED SMD, Жолта, 12.5mcd, SOT-23
0,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KM-23SGD-F
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KM-23SGD-F
LED SMD, Зелена, 32mcd, SOT-23
0,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KM-23ID-F
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KM-23ID-F
LED SMD, Црвена, 32mcd, SOT-23
0,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEDSMD G-3528
Брзо инфо
(0)
LED SMD, Зелена, 700mcd, 3528
0,14
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEDSMD A-3528
Брзо инфо
(0)
LED SMD, Портокалова, 260mcd, 3528
0,14
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.