Skip Navigation Links.

Полупроводници

Производи на страна:
Страна 3 од 228
CD4029.
Брзо инфо
(0)
Бидирекционален Бројач, 4 Битен, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-17
0,43
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SN74C48-NSC
Брзо инфо
(0)
BCD to 7-Сегментен Декодер, CMOS Логичко Коло, DIP-16
2,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SN74LS162
Брзо инфо
(0)
BCD Бројач, TTL Логичко Коло, 4 Битен, Синхрон Ресет, DIP-16
0,73
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4518.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CD4518BE
Бројач Нагоре, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-16
0,7
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD40192-PHI
Брзо инфо
(0)
Бидирекционален Бројач, BCD, 4 Битен, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-16
1,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4522.
Брзо инфо
(0)
Бројач Надолу, 4 Битен, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-16
0,97
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4534-PHI
Брзо инфо
(0)
BCD Бројач, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-25
4,2
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD40102.
Брзо инфо
(0)
Бројач Надоле, BCD, 8 Битен, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-17
0,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4510D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HEF4510BT
Бидирекционален Бројач, 4 Битен, Пресет, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, SOIC-16
1,16
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SN74HC42.
Брзо инфо
(0)
BCD Декодер, CMOS Логичко Коло, 2 V to 6 V, DIP-17
0,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4527
Брзо инфо
(0)
BCD Множач, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-16
0,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4511.
Брзо инфо
(0)
LCD Драјвер, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-16
0,77
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CD4543.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CD4543
LCD Драјвер, CMOS Логичко Коло, 3 V до 20 V, DIP-16
0,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4055.
Брзо инфо
(0)
LCD Драјвер, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-16
0,8
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4054.
Брзо инфо
(0)
LCD Драјвер, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-16
0,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PIC16F88-IP mk
MCCOG21605D6W mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.