Skip Navigation Links.

Полупроводници

Производи на страна:
Страна 228 од 228
SS310
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SS310-DO214AA-HT
Шотки Диода, 3 A, 100 V, SMC
0,52
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DSSK 80-006B
Брзо инфо
(0)

Шотки Диода, 80 A, 60 V, TO-247

5,43
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SB540
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SB540

Шотки Диода, 5 A, 40 V, DO-201

0,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SK510
Брзо инфо
(0)

Шотки Диода, 5 A, 100 V, DO-214AA

0,41
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
STPS20H100
Брзо инфо
(0)

Шотки Диода,10 A, 100 V, TO-220

1,24
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SR110
Брзо инфо
(0)

Шотки Диода, 1 A, 100 V, DO-204AL

0,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-12CWQ06FN
Брзо инфо
(0)

Шотки Диода, 12 A, 60 V, Дупла, Заедничка Катода, TO-252

1,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BAT46.
Брзо инфо
(0)

Шотки (Schottky) диода,

100V, 0.15A, DO-35.

0,28
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PIC16F88-IP mk
MCCOG21605D6W mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.