Силиконска Маст

Производи на страна:
Страна 1 од 1
WPS 4GRAM
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: COOLP101WT

Термичка Паста, 4 g, ≥1.63W/m-k, Бела

3,37
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MGC 860-150G
Брзо инфо
(0)

Паста за Пренос на Топлина, Термички Спроводлива, Силиконска, Туба, 150 гр

24,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WP 35GRAM
Брзо инфо
(0)
Силиконска Термичка Паста, 35 g, Бела
6,67
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WPS 1GRAM
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSPA01I
Термичка Паста, 1 g, Бела
1,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WPS 25GRAM
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSPA25I
Термичка Паста, 25 g, Бела
3,78
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WP WLP035
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WLP035
Силиконска Термичка Паста, 35 g, Бела
9,16
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CMP-COOLPAST40
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: COOLP400SI
Термичка Паста, 4 g, Сребрена
6,81
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.