PCB Додатоци

Производи на страна:
Страна 1 од 7
VITRO.PLCC/DIP32
Брзо инфо
(0)
PCB Адаптер, DIP, 32 Контакти
0,98
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VITR.PLCC/DIP28W
Брзо инфо
(0)
PCB Адаптер, DIP, 28 Контакти
0,93
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 14P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 14pol p
Подножје, 14 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
0,35
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 14P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-14AT1NX-2A2
Подножје, 14 Контакти, DIP, 2.54 mm
0,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 16P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-16AT1NX-2A2
Подножје, 16 Контакти, DIP, 2.54 mm
0,11
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 18P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-18AT1NX-2A2
Подножје, 18 Контакти, DIP, 2.54 mm
0,09
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 20P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-20AT1NX-2A2
Подножје, 20 Контакти, DIP, 2.54 mm
0,09
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 22P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SOCKET-22P2-0.3"
Подножје, 22 Контакти, DIP, 2.54 mm
0,04
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 24P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SOCKET-24P2-0.3-#
Подножје, 24 Контакти, DIP, 2.54 mm
0,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 28P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-28-AT1NS
Подножје, 28 Контакти, DIP, 2.54 mm
0,22
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 32P
Брзо инфо
(0)
Подножје, 32 Контакти, DIP, 2.54 mm
0,21
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 40P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-40AT1WS-2A2
Подножје, 40 Контакти, DIP, 2.54 mm
0,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 42P
Брзо инфо
(0)
Подножје, 42 Контакти, DIP, 2.54 mm
0,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 48P
Брзо инфо
(0)
Подножје, 48 Контакти, DIP, 2.54 mm
0,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 6P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6 POL LC
Подножје, 6 Контакти, DIP, 2.54 mm
0,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.