Ладилници

Производи на страна:
Страна 1 од 3
PE-031-10-15-S
Брзо инфо
(0)
Ладилник, 3.4 A, 8.1 W, 3.8 V
30,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KL TAPE3M/9088
Брзо инфо
(0)

Tрака, Дуплофан, 15mm

21,94
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KL TO220/7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FK 216 MI-CB
Ладилник, TO220, SOT32, 15 K/W
2,27
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KL TO220/16
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SK 129/38.1 STS
Ладилник, TO220, 6.5 K/W, 38 mm
3,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KL TO220/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FK 218 SA 32
Ладилник, TO220, SOT32, 21 K/W
0,85
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KL TO220/18
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SK 104/25.4 STS
Ладилник, TO220, 14 K/W, 25 mm
1,88
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
KL TO220/12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SK 145/37.5 SA 220
Ладилник, TO220, 12 K/W, 37.5 mm
2,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KL TO220/4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FK 220 SA 220
Ладилник, TO220, 25 K/W
0,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KL TO220/5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FK 224 SA 220-1
Ладилник, TO220, 18 K/W
1,55
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KL TO220/15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SK 129/25.4 STS
Ладилник, TO220, 7.8 K/W, 25 mm
2,87
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KL TO220/19
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SK 104/38.1 STS
Ладилник, TO220, 11 K/W, 38 mm
2,21
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
KL TO220/10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SK 09/50 SA 220
Ладилник, TO220, 11 K/W, 50 mm
1,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KL TO220/17
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SK129/50.8 STS
Ладилник, TO220, 5.3 K/W, 51 mm
2,54
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KL TO220/20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SK104/50.8 STS
Ладилник, TO220, 9 K/W, 51 mm
1,56
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KL TO220/13
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SK 76/37.5 SA 220
Ладилник, TO220, 8 K/W, 37.5 mm
1,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.