Кристали

Производи на страна:
Страна 1 од 6
6.000 XTAL 6MHZ
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-6.00U20B-TEC
Кристален Осцилатор, 6.000 MHz
1,44
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB500
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 500 KHz
0,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
48.000 HC49
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 48.000 MHz
1,44
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB440
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 440 KHz
0,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB470
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 470 KHz
0,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB485
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 485 KHz
0,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB450
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 450 KHz
0,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
10.24500 535079
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 10.245 MHz
2,89
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
8.1920 FOX081-20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-8.192MHZ#
Кристален Осцилатор, 8.192 MHz
1,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4.433.619
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-4..4336MHZ
Кристален Осцилатор, 4.433.619 MHz
1,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
3.5800 MHZ
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 3.579545 MHz
1,44
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4.000 HC49-SHORT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-4.000-20-H35
Кристален Осцилатор, 4.000 MHz, Краток
1,09
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
20.000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS49S-20M-FC160F3
Кристален Осцилатор, 20.000 MHz, Краток
0,55
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
32.768 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-32.768-16
Кристален Осцилатор, 32.768 MHz, Краток
1,44
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
3.5800 MHZ 3P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZTTCC3.58MG-3PIN
Кристален Осцилатор, 3.5800 MHz
1,44
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.