Држач за Феритни Јадра

FER-PQ3230V
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: PQ3230VER
Држач за Феритни Јадра, Вертикален, 12 p
1,1
(вклучено ДДВ): 0
Б.Исп.одЛагер
w

Држач-касета за феритни јадра, Е-профил.

 

Карактеристики:

  • Поставување на феритите: вертикално
  • Тип: Е-профил округло јадро 14mm
  • Димензии: (32х33х30)mm
  • Број на пинови: 12
Тип на монтажа
Печатена плочка (PCB)
Висина 30 mm
Ширина 23 mm
Должина 33 mm
Број на пинови 12
Растојание меѓу пинови
5.08 mm
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.