Феритни Јадра

Производи на страна:
Страна 4 од 4
FER-CF138EE4215
Брзо инфо
(0)
Феритно Јадро, Е Профил, 43 x 15 x 21 mm
1,91
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FER-FP42X15
Брзо инфо
(0)
Феритно Јадро, 42 x 15 mm
3,52
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CMP-FILTER01/90
Брзо инфо
(0)
Феритно Јадро, Тороидално, 14.5 mm, 90 nH
1,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CMP-FILTER01/14
Брзо инфо
(0)
Феритно Јадро, Тороидално, 14.5 mm, 14 nH
2,54
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CMP-FILTER01/12
Брзо инфо
(0)
Феритно Јадро, Тороидално, 14.5 mm, 12 nH
4,06
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.