Бузери

Производи на страна:
Страна 1 од 2
BZ-061
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: RND 430-00005
Пиезо Сирена, 90dB, 8 - 16VDC, 3.1kHz
1,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZ-04
Брзо инфо
(0)
Пиезо Сирена, 85dB, 3 - 20VDC, 2.8kHz
1,65
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZ-011
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MB1275B12NP
Пиезо Сирена, 83dB, 7 - 15VDC, 2.3kHz
1,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZ-012
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HCM1212X-G
Пиезо Сирена, 85dB, 8 - 15VDC, 2.3kHz
1,31
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZ-013
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FY14
Пиезо Сирена, 85dB, 3 - 16VDC, 4kHz
1,17
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BZ-014
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PB2398A12NP
Пиезо Сирена, 86dB, 3 - 20VDC, 3.4kHz
1,36
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZ-016
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MBS9650A05PM-02
Пиезо Сирена, 83dB, 4 - 7VDC, 2.7kHz
1,91
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZ-017
Брзо инфо
(0)
Пиезо Сирена, 85dB, 4 - 8VDC, 2.8kHz
1,36
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZ-018
Брзо инфо
(0)
Електромагнетна Сирена, 90dB, 8 - 16VDC, 500Hz
1,91
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZ-019
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RND 430-00001
Пиезо Сирена, 90dB, 8 - 16VDC, 3.9kHz
2,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZ-020
Брзо инфо
(0)

Сирена - базер (3-20)VDC.

1,99
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BZ-021
Брзо инфо
(0)

Пиезо Сирена, 80dB, 3VDC, 2.4kHz, RND Components.

2,41
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZ-022
Брзо инфо
(0)

Пиезо Сирена, 85dB, 3 - 16VDC, 4kHz

3,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZ-023
Брзо инфо
(0)

Пиезо Сирена, 85dB, 8 - 16VDC, 2.2kHz

1,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZ-024
Брзо инфо
(0)

Пиезо Сирена, 85dB, 4 - 7VDC, 2.2kHz

5
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.