Потенциометри

Производи на страна:
Страна 1 од 9
6PSI 100K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 100 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10IP06-104A2020
3,05
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 100K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 100 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10IP06-104A2020
1,51
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
6PSO 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 6mm, PC16DH10IP06-103B2020
2,96
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10CP06-103A2020
3,92
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 1M
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 1 MOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10IP06-105A2020
1,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 1K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6PMI 1K
Вртлив Потенциометар, 1 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10CP06-102A2020
3,92
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 50K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 50 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, P160KN2-0QC17B50K
1,51
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
6PSI 50K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 50 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm,PC16DH10IP06-473A2020
2,89
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
6PMI 5K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 5 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC-16SH10IP06502A
1,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PSI 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16DH10IP06-103A2020
2,89
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 25K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 25 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC-16SH10IP06253A
4,11
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMI 250K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6MMI 250K
Вртлив Потенциометар, 250 kOhm, Линеарен, 0.25 W, 6mm,T-21AHM0607254A
3,44
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMO 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Логаритамски, 0.12 W, 6mm, T-21AHM0607103B
3,96
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMO 100K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 100 kOhm, Логаритамски, 0.12 W, 6mm, T-21AHM0607104B
3,96
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 500K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 470 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH07CP04-474A2020
1,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.