Тримери

Производи на страна:
Страна 1 од 13
IPMKV 50K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PT10MH01-503A2020-S

Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 50 kOhm, 0.15 W

0,33
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-50K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-503-50K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 50 kOhm, 0.5 W
0,76
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-100R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-101-100R
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 100 Ohm, 0.5 W
0,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-2K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-202-2K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 2 kOhm, 0.5 W
0,87
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-100K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-104-100K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 100 kOhm, 0.5 W
0,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-200R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-201-200R
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 200 Ohm, 0.5 W
0,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-200K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-204-200K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 200 kOhm, 0.5 W
0,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-500R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-501-500R
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 500 Ohm, 0.5 W
0,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-1K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-102-1K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 1 kOhm, 0.5 W
0,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-2M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-205-2M
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 2 MOhm, 0.5 W
0,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63X-200R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63X-201-200R
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 20 Ohm, 0.5 W
0,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-50R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-500-50R
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 50 Ohm, 0.5 W
0,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63X-1M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63X-105-1M
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 1 MOhm, 0.5 W
0,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63X-500K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63X-504-500K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 500 kOhm, 0.5 W
0,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63X-500R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63X-501-500R
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 500 Ohm, 0.5 W
0,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.