Калеми

Производи на страна:
Страна 4 од 7
IND-COILS206
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/0,47/0,9
Намотка, Индуктивитет, 470 uH, 0.9 A
1,65
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS208
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/0,22/1,2
Намотка, Индуктивитет, 220 uH, 1.2 A
1,65
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS210
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/0,10/1,9
Намотка, Индуктивитет, 100 uH, 1.9 A
1,75
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS211
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/0,068/3,0
Намотка, Индуктивитет, 68 uH, 3 A
1,67
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS216
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-16/1,0/1,2
Намотка, Индуктивитет, 1000 uH, 1.2 A
3,29
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSZ6/1000/0,2
Намотка, Индуктивитет, 1000 uH, 0.2 A
0,53
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IND-COILS101
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/250/0,5-V
Намотка, Индуктивитет, 250 uH, 0.5 A
0,8
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS102
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/220/0,5-V
Намотка, Индуктивитет, 220 uH, 0.5 A
0,53
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS103
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/150/0,5-V
Намотка, Индуктивитет, 150 uH, 0.5 A
0,8
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS104
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSZ6/100/0,8
Намотка, Индуктивитет, 100 uH, 0.8 A
0,53
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS105
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/68/0,9-V
Намотка, Индуктивитет, 68 uH, 0.9 A
0,8
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS106
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSZ6/47/0,9
Намотка, Индуктивитет, 47 uH, 0.9 A
0,53
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS107
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/33/1,2-V
Намотка, Индуктивитет, 33 uH, 1.2 A
0,8
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS108
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/22/1,5-V
Намотка, Индуктивитет, 22 uH, 1.5 A
0,8
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS109
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/15/1,5-V
Намотка, Индуктивитет, 15 uH, 1.5 A
0,8
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.