Калеми

Производи на страна:
Страна 2 од 7
IND-COILS119
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSZ8/100/0,9
Намотка, Индуктивитет, 100 uH, 0.9 A
0,69
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IND-COILS240
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-20,2/0,022/10
Намотка, Индуктивитет, 22 uH, 10.0 A
2,9
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS254
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-28/0,15/10
Намотка, Индуктивитет, 150 uH, 10.0 A
3,21
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS129
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/680/0,8-V
Намотка, Индуктивитет, 680 uH, 0.8 A
1,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS130
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/470/0,8-V
Намотка, Индуктивитет, 470 uH, 0.8 A
1,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS131
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/330/0,9-V
Намотка, Индуктивитет, 330 uH, 0.9 A
1,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS132
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/220/1,2-V
Намотка, Индуктивитет, 220 uH, 1.2 A
1,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS133
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/170/1,9-V
Намотка, Индуктивитет, 170 uH, 1.9 A
1,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS134
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/100/2,2-V
Намотка, Индуктивитет, 100 uH, 2.2 A
0,79
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IND-COILS135
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/68/2,2-V
Намотка, Индуктивитет, 68 uH, 2.2 A
1,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS136
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/47/2,2-V
Намотка, Индуктивитет, 47 uH, 2.2 A
1,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS137
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/33/3,0-V
Намотка, Индуктивитет, 33 uH, 3.0 A
1,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS138
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/22/3,0-V
Намотка, Индуктивитет, 22 uH, 3.0 A
1,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS139
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/15/3,0-V
Намотка, Индуктивитет, 15 uH, 3.0 A
1,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS140
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/15/5,0-V
Намотка, Индуктивитет, 15 uH, 5.0 A
1,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.