Варистори

Производи на страна:
Страна 1 од 3
VAR V10K130
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V10K130V
Варистор, 10mm, 130VAC, 200VDC
0,3
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V07K130
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V07K130
Варистор, 7mm, 130VAC, 200VDC
0,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V10K275
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V10K275V-5 ROHS
Варистор, 10mm, 275VAC, 430VDC
0,61
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VAR V14K275
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: B72214S0271K151
Варистор, 14mm, 275VAC, 430VDC
0,89
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V20K60
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V20K60
Варистор, 20mm, 60VAC, 100VDC
0,41
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V14K250
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TVR14391KSY
Варистор, 14mm, 250VAC, 390VDC
0,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V20K275
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TVR20431KSY
Варистор, 20mm, 275VAC, 430VDC
0,41
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V07K150
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-07K241V
Варистор, 7mm, 150VAC, 240VDC
0,26
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V05K150
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V05K150
Варистор, 5mm, 150VAC, 240VDC
0,41
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V05K175
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V05K175
Варистор, 5mm, 175VAC, 270VDC
0,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V05K75
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FNR07K121
Варистор, 7mm, 75VAC, 120VDC
0,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V14K120
Брзо инфо
(0)
Варистор, 14mm, 120VAC, 185VDC
0,52
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V14K25
Брзо инфо
(0)
Варистор, 14mm, 25VAC, 39VDC
0,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V14K40
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V14K40V
Варистор, 14mm, 40VAC, 68VDC
0,52
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V14K95
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: V14K95-5Z3 ROHS
Варистор, 14mm, 95VAC, 150VDC
0,52
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.