Варистори

Производи на страна:
Страна 3 од 3
VAR V07K300
Брзо инфо
(0)
Варистор, 7mm, 300VAC, 470VDC
0,28
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR N10SP010
Брзо инфо
(0)
Термистор NTC, 10 Ohm, 10mm, 3A
0,93
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR N10SP020
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N10SP020-M-5 ROHS
Термистор NTC, 20 Ohm, 10mm, 2A
1,03
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR N20SP0R7
Брзо инфо
(0)
Термистор NTC, 0.7 Ohm, 20mm, 12A
0,93
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.