Варистори

Производи на страна:
Страна 2 од 3
VAR V20K130
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V20K130
Варистор, 20mm, 130VAC, 200VDC
0,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V20K420
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TVR20681KSY
Варистор, 20mm, 420VAC, 680VDC
0,48
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR FNR10K821
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-FNR10K821
Варистор, 10mm, 510VAC, 820VDC
0,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR FNR14K821
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-FNR14K821
Варистор, 14mm, 510VAC, 820VDC
0,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR FNR20K911
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V20K550-5 ROHS
Варистор, 20mm, 550VAC, 910VDC
0,83
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR MYG20-821
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-MYG20-821
Варистор, 20mm, 510VAC, 820VDC
0,83
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V10K30V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V10K30V
Варистор, 10mm, 30VAC, 47VDC
0,3
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR FNR14K180
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-FNR14K180
Варистор, 14mm, 11VAC, 18VDC
0,48
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V20K430
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TVR20431KSARY
Варистор, 20mm, 275VAC, 430VDC
0,41
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V20K300
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JVR20N471K11PU5-L
Варистор, 20mm, 300VAC, 470VDC
0,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V14K510
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V14K510V-5 ROHS
Варистор, 14mm, 510VAC, 820VDC
0,52
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V20K510
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V20K510V-5 ROHS
Варистор, 20mm, 510VAC, 820VDC
0,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V07K275
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: TVR07431KSY ROHS
Варистор, 7mm, 275VAC, 430VDC
0,26
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V20K210
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-MYG20-331
Варистор, 20mm, 210VAC, 330VDC
0,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V14K320V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TVR14511KSU30Y
Варистор, 14mm, 320VAC, 510VDC
0,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.