Настани

Оддржана 4-та работилница за "Развојни Микропроцесорски Системи" (во рамките на проектот Технологија за Тебе)

17.05.2023

Заедно со ФЕИТ-ФАБЛАБ ја оддржавме четвртата работилница за „Развојни Микропроцесорски Системи“

Завршни активности за 2022год од нашиот проект – “Технологија за тебе”

20.03.2023

Успешно реализиран семинарот Напредни Технологии за Мониторинг и Решенија за подобрување на КВАЛИТЕТ НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА

28.09.2022

... 7 (седум) години подоцна. Оддржан вториот семинар со ЕLSPEC на тема Напредни Технологии за Мониторинг и Решенија за подобрување на КВАЛИТЕТ НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА

Реализирана втората Практично-Показната работилница Janitza

14.06.2022

Втората Практично-Показната работилница Janitza ја одржавме на 09 јуни 2022 година, во просториите на Факултетот за Електротехника и Информациски Технологии во Скопје.  Годинава имавме 20 учесници од 15 компании.

Трета работилница за развојни микропроцесорски системи во рамките на проектот „Технологија за тебе„

11.05.2022

Реализирана третата работилница за развојни микропроцесорски системи во организација на Логинг Електроникс и Факултетот за електротехника и информациски технологии.

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.