Електролитски

Производи на страна:
Страна 5 од 20
22/400P
Брзо инфо
(0)
Електролитски Кондензатор, 22μF, 400V
0,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
22/63P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 22 UF 63 V
Електролитски Кондензатор, 22μF, 63V
0,08
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2200/63P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KR1-063V222MJ350 ROHS
Електролитски Кондензатор, 2200μF, 63V
0,89
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2.2/250P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2,2 UF 250 V 85°
Електролитски Кондензатор, 2.2μF, 250V
0,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
10000/63P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KE10000B63V3550K ROHS
Електролитски Кондензатор, 10000μF, 63V, Штрафење
7,5
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
470/25P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 470 UF 25 V 105°
Електролитски Кондензатор, 470μF, 25V
0,14
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
3.3/250P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 3,3 UF 250 V
Електролитски Кондензатор, 3.3μF, 250V
0,15
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
3300/63P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 3300/63PHT
Електролитски Кондензатор, 3300μF, 63V, Snap-In
1,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4700/63P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PKL5-063V472MM450
Електролитски Кондензатор, 4700μF, 63V, Snap-In
4,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
3.3/100P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 3,3 UF 100 V
Електролитски Кондензатор, 3.3μF, 100V
0,11
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
33/63P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 33 UF 63 V 105°
Електролитски Кондензатор, 33μF, 63V
0,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
330/63P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 330 UF 63 V 105°
Електролитски Кондензатор, 330μF, 63V
0,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4.7/400P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4,7 UF 400 V 105°
Електролитски Кондензатор, 4.7μF, 400V
0,21
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4.7/250P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4,7 UF 250 V 105°
Електролитски Кондензатор, 4.7μF, 250V
0,2
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
3.3/350P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 3,3 UF 350 V 105°
Електролитски Кондензатор, 3.3μF, 350V
0,29
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.