Електролитски

Производи на страна:
Страна 4 од 20
6800/100P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K051006820PM0E050
Електролитски Кондензатор, 6800µF, 100V
7,36
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
47000/25P
Брзо инфо
(0)
Електролитски Кондензатор, 47000µF, 25V
6,86
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
1200/35PHT
Брзо инфо
(0)
Електролитски Кондензатор, 1200µF, 35V
0,61
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6800/35P
Брзо инфо
(0)
Електролитски Кондензатор, 6800µF, 35V
2,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
47/400PHT
Брзо инфо
(0)
Електролитски Кондензатор, 47µF, 400V
1,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4700/200P
Брзо инфо
(0)
Електролитски Кондензатор, 4700µF, 200V
42,36
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
6800/500P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K015006820HM0J214

Електролитски Кондензатор, 6800μF, 500V

109,9
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
15/400P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PKLH-400V150MG180-T/A5.0

Електролитски Кондензатор, 15μF, 400V

0,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
12000/63P
Брзо инфо
(0)

Електролитски Кондензатор, 12000μF, 20%, 63V, Snap-In, Kemet

8,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2.2/350P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2,2 UF 350 V
Електролитски Кондензатор, 2.2μF, 350V
0,14
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1/100PHT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1UF 100V 105°
Електролитски Кондензатор, 1μF, 100V
0,12
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1/400P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1 UF 400 V
Електролитски Кондензатор, 1μF, 400V
0,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1000/16PHT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KRM-16V102ME-T/A5.0 ROHS
Електролитски Кондензатор, 100μF, 16V
0,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2.2/400P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2,2 UF 400 V 85°
Електролитски Кондензатор, 2.2μF, 400V
0,14
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
10/400P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KE10B400V2B1320D
Електролитски Кондензатор, 10μF, 400V
0,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.