Електролитски

Производи на страна:
Страна 3 од 20
47000/100P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KE47000A100V76143K ROHS
Електролитски Кондензатор, 47000µF, 100V
50,85
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
15000/50P.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KE15000/50V
Електролитски Кондензатор, 15000µF, 50V
7,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
15000/63P.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KE15000A63V3590
Електролитски Кондензатор, 15000µF, 63V
13,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
22000/50P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KE22000A50V5179K ROHS
Електролитски Кондензатор, 22000µF, 50V
6,56
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
47000/50P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KE47000A50V51105K ROHS
Електролитски Кондензатор, 47000µF, 50V
27,12
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.47/50PHT
Брзо инфо
(0)
Електролитски Кондензатор, 0.47µF, 50V
0,08
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
220/16A
Брзо инфо
(0)

Електролитски Кондензатор, 220μF, 16V

2,17
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
680/16PHT
Брзо инфо
(0)
Електролитски Кондензатор, 680µF, 16V
0,11
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.22/100P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 0,22 UF 100 V 85°

Електролитски Кондензатор, 0.22μF, 100V

0,08
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1000/16A
Брзо инфо
(0)
Електролитски Кондензатор, 1000µF, 16V
4,01
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2200/400P
Брзо инфо
(0)

Електролитски Кондензатор, 2200μF, 400V

25,97
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
3.3/400P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NFR400VB3.3M5.0TP
Електролитски Кондензатор, 3.3µF, 400V
0,3
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
220/16S0611
Брзо инфо
(0)
Електролитски Кондензатор, 220µF, 16V
0,09
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
22000/16P
Брзо инфо
(0)
Електролитски Кондензатор, 22000µF, 16V
3,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1500/200P
Брзо инфо
(0)
Електролитски Кондензатор, 1500µF, 25V
6,99
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.