Електролитски

Производи на страна:
Страна 19 од 20
15/63P
Брзо инфо
(0)

Електролитски кондензатор 15uF, 63V.

0,23
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4.7/100BA
Брзо инфо
(0)

Електролитски биполарен кондензатор 4,7μF, 100V.

0,41
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BUC-0.1F
Брзо инфо
(0)
Електролитски Back Up Кондензатор, 0.1F
2,6
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-15/63BA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5379
Електролитски, Биполарен, Кондензатор, 220 uF, 63 V
1,35
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-220/63BA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5392
Електролитски, Биполарен, Кондензатор, 220 uF, 63 V
3,13
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-680/63BA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5398
Електролитски, Биполарен, Кондензатор, 680 uF, 63 V
3,39
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-820/63BA
Брзо инфо
(0)
Електролитски, Биполарен, Кондензатор, 820 uF, 63 V
3,73
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-150/63BA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5390
Електролитски, Биполарен, Кондензатор, 150 uF, 63 V
3,37
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-100/63BA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5388
Електролитски, Биполарен, Кондензатор, 100 uF, 63 V
2,89
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-68/63BA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5384
Електролитски, Биполарен, Кондензатор, 68 uF, 63 V
2,2
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-22/63BA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5381
Електролитски, Биполарен, Кондензатор, 22 uF, 63 V
1,48
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-330/63BA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5394
Електролитски, Биполарен, Кондензатор, 330 uF, 63 V
3,87
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-470/63BA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5396
Електролитски, Биполарен, Кондензатор, 470 uF, 63 V
4,29
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4.7/450P
Брзо инфо
(0)

Електролитски кондензатор 4.7uF, 450V.

0,38
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-47/63BA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5382
Електролитски, Биполарен, Кондензатор, 47 uF, 63 V
1,73
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.