Електролитски

Производи на страна:
Страна 2 од 20
33/4SMD
Брзо инфо
(0)
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 33μF, 4V
0,27
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
22/6.3SMDHT
Брзо инфо
(0)
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 22μF, 6.3V
0,27
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
10/35SMDHT
Брзо инфо
(0)
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 10μF, 35V
0,18
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
10/25SMD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EEE-FK1E100R
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 10μF, 25V
0,18
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1000/6.3SMD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SC0J108M08010VR ROHS
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 10000μF, 6.3V
0,29
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
100/35SMD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SC1V107M08010VR ROHS
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 100μF, 35V
0,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
100/25SMD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SC1E107M0806B ROHS
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 100μF, 25V
0,18
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
22/63SMD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SC1J226M0806BVR ROHS
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 22μF, 63V
0,29
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
220/10SMD
Брзо инфо
(0)

Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 220μF, 10V

0,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
220/6.3SMD
Брзо инфо
(0)

Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 220μF, 6.3V

0,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4.7/25P
Брзо инфо
(0)
Електролитски Кондензатор, 4.7µF, 25V
0,08
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
3300/100P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KE3300A100VS3540N
Електролитски Кондензатор, 3300µF, 100V
8,15
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
100/100PHT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KE100A100V10020#

Електролитски Кондензатор, 100μF, 100V

0,3
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.1/100PHT
Брзо инфо
(3)

Електролитски Кондензатор, 0.1μF, 100V

0,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
47/450PHT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 47 UF 450 V 105°

Електролитски Кондензатор, 47μF, 450V

0,85
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.