Кондензатори

Производи на страна:
Страна 5 од 44
47/400PHT
Брзо инфо
(0)
Електролитски Кондензатор, 47µF, 400V
1,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4700/200P
Брзо инфо
(0)
Електролитски Кондензатор, 4700µF, 200V
39,2
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
6800/500P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K015006820HM0J214

Електролитски Кондензатор, 6800μF, 500V

109,9
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
15/400P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 400AX15MEFC8X20

Електролитски Кондензатор, 15μF, 400V

0,55
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
12000/63P
Брзо инфо
(0)

Електролитски Кондензатор, 12000μF, 20%, 63V, Snap-In, Kemet

8,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1/100PHT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1UF 100V 105°
Електролитски Кондензатор, 1μF, 100V
0,12
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1/400P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1 UF 400 V
Електролитски Кондензатор, 1μF, 400V
0,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
10/400P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 10UF 400V 85°
Електролитски Кондензатор, 10μF, 400V
0,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1000/16PHT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1000UF 16V 105°
Електролитски Кондензатор, 100μF, 16V
0,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
10000/63P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 10000 UF 63 V 85° Snap In
Електролитски Кондензатор, 10000μF, 63V, Штрафење
7,5
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2.2/250P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2,2 UF 250 V 85°
Електролитски Кондензатор, 2.2μF, 250V
0,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2.2/350P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2,2 UF 350 V 105°
Електролитски Кондензатор, 2.2μF, 350V
0,14
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2.2/400P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2.2 UF 400 V 85°
Електролитски Кондензатор, 2.2μF, 400V
0,14
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
22/400P
Брзо инфо
(0)
Електролитски Кондензатор, 22μF, 400V
0,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
22/63P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 22UF 63V 85°
Електролитски Кондензатор, 22μF, 63V
0,08
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.