Кондензатори

Производи на страна:
Страна 2 од 44
4.7/35SMD
Брзо инфо
(0)
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 4.7μF, 35V
0,27
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
22/35SMD
Брзо инфо
(0)
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 22μF, 35V
0,18
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.22/50SMD
Брзо инфо
(0)
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 0.22μF, 50V
0,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.33/50SMD
Брзо инфо
(0)
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 0.33μF, 50V
0,27
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.47/50SMD
Брзо инфо
(0)
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 0.47μF, 50V
0,27
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2.2/50SMD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SC1H225M04005VR ROHS
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 2.2μF, 50V
0,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
3.3/50SMD
Брзо инфо
(0)
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 3.3μF, 50V
0,27
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4.7/50SMD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SC1H475M05005VR ROHS
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 4.7μF, 50V
0,18
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
100/6.3SMDHT
Брзо инфо
(0)
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 100μF, 6.3V
0,21
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
220/4SMD
Брзо инфо
(0)
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 220μF, 4V
0,27
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
33/4SMD
Брзо инфо
(0)
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 33μF, 4V
0,27
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
22/6.3SMDHT
Брзо инфо
(0)
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 22μF, 6.3V
0,27
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
10/35SMDHT
Брзо инфо
(0)
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 10μF, 35V
0,18
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
10/25SMD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BXJ25VC10MD55TP
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 10μF, 25V
0,18
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
100/25SMD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SC1E107M0806B ROHS
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 100μF, 25V
0,18
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.