Витропласт, Протоборди

Производи на страна:
Страна 1 од 4
VOLTERA V-ONE
Брзо инфо
(0)

Принтер за Печатени Плочи, V-ONE, Oтворен, Епоксиден Ламинат од Стаклени Влакна (FR4), Voltera

5.076,27
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VITROPL.22
Брзо инфо
(0)
Витропласт, Двостран, 150 x 100 mm, 1.5 mm, 35/35 μm, FR4
1,42
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VITROPL.42
Брзо инфо
(0)
Витропласт, Двостран, 100 x 42 mm, 1.5 mm, 35/35 μm, FR4
0,73
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VITROPL.11
Брзо инфо
(0)
Витропласт, Едностран, 300 x 200 mm, 1.5 mm, 35/00 μm, FR4
5,05
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VITROPL.21
Брзо инфо
(0)
Витропласт, Едностран, 150 x 100 mm, 1.5 mm, 35/00 μm, FR4
1,33
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VITROPL.41
Брзо инфо
(0)
Витропласт, Едностран, 100 x 42 mm, 1.5 mm, 35/00 μm, FR4
0,65
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
VITROPL.52
Брзо инфо
(0)
Витропласт, Двостран, 142 x 100 mm, 1.5 mm, 35/35 μm, FR4
1,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VITROPL.12
Брзо инфо
(0)
Витропласт, Двостран, 300 x 200 mm, 1.5 mm, 35/35 μm, FR4
5,44
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VITROPLAST 22
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FR4 1,5-35/35 (1040x1245)mm
Витропласт, Двостран, 1240 x 1040 mm, 1.5 mm, 35/35 μm, FR4
76,86
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VITROPLAST 11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FR4 1,5-35/00 (1040x1245)mm
Витропласт, Едностран, 1240 x 1040 mm, 1.5 mm, 35/00 μm, FR4
70,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0105
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LOGIC ANALYZER TEST HOOK

Додаток за Развојна Плочка, 10 Тест Кабли со Кука за Логички Анализатор

6,36
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD WIREJ2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-511
Жици за Протоборд, 15 cm, Женски / Женски, 10 Парчиња
2,68
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD WIREJ1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-513
Жици за Протоборд, 15 cm, Машки / Машки, 10 Парчиња
2,68
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD WIREJ13
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-512
Жици за Протоборд, 15 cm, Машки / Женски, 10 Парчиња
2,68
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD WIREJ/140
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-2022
Жици за Протоборд, 15 cm, Машки / Машки, 140 Парчиња
5,35
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.