Витропласт, Протоборди

Производи на страна:
Страна 3 од 4
PJP-1076
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 19113
Протоборд, 2220 Точки за Поврзување, 275 x 165 mm
97,53
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-1077
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 19115
Протоборд, 3330 Точки за Поврзување, 275 x 165 mm
128,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD PRT8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1097
Протоборд, 830 Точки за Поврзување
6,43
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD PRT4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1098
Протоборд, 400 Точки за Поврзување
4,96
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD PRT1/G
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1138

Самолеплив Мини Протоборд со 170 Точки, Зелен.

3,16
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RND 255-00003
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 3260 Точки за Поврзување, 313 x 276 mm
20,5
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND 255-00020
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 170 Точки за Поврзување, Мини, 2 Парчиња
3,31
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-BRD002
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 2420 Точки за Поврзување, 285 x 208 mm
16,44
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-BRD003
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 840 Точки за Поврзување, 174 x 67 mm
5,49
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-BRD004
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 640 Точки за Поврзување, 174 x 42 mm
4,11
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-BRD005
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 100 Точки за Поврзување, 171.5 x 15 mm, Мини
2,88
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-BRD006
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 730 Точки за Поврзување, 165.5 x 64.5 mm
4,4
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-BRD007
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 270 Точки за Поврзување, 85.5 x 47.27 mm
2,68
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-1073
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 19106
Хартија за Протоборд
4,81
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-BRD001
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 830 Точки за Поврзување, 252 x 152 mm, 140 Жици за Протоборд, Кутија
8,24
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.