Пакети Мултимедија

Производи на страна:
Страна 1 од 6
LEP-0207
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет со докажан конвертор од HDMI во VGA-видео со аудио и специјализиран кабел за кристално јасен пренос на сигналот до уредот.

21,2
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0208
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет со докажан конвертор од HDMI во VGA-видео со аудио и специјализиран кабел за кристално јасен пренос на сигналот до уредот.

24,74
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0243
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет со докажан конвертор од HDMI во VGA-видео со аудио и специјализиран кабел за кристално јасен пренос на сигналот до уредот.

21,2
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0183
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет со докажан конвертор од HDMI во VGA-видео со аудио и специјализиран кабел за кристално јасен пренос на сигналот до уредот.

30,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0342
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, HDMI Екстендер до 50m со Еден UTP Cat5e/6 кабел, Црн 1.5 m Full HD Аудио/Видео Кабел, Сив 50 m FTP Мрежен Кабел

57,72
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0270
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет мултимедија со уред кој го продолжува вашиот HDMI кабел до максимум 40m, без никакви загуби во сигналот.

18,58
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0436
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, HDMI Засилувач 4K 60 Hz, Црн Аудио/Видео Кабел- Машко / Машко- Full HD

19,55
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0389
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, 4K HDMI Засилувач до 40 m,  Црн Full HD Аудио/Видео Кабел 1.5 m.

19,55
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0343
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Full HD HDMI Сплитер 1 in 2 out, Црн Аудио/Видео Кабел Full HD 7.5mx2, 1.5 m x1

29,12
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0283
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет мултимедија оптимизиран за пренос на Full HD или 3D слика до LCD, плазма телевизори или монитори.

25,25
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0237
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет мултимедија оптимизиран за пренос на еден Full HD или 3D слика до два LCD, плазма телевизори или монитори.

32,9
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0206
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет мултимедија оптимизиран за пренос на еден Full HD или 3D слика до четири LCD, плазма телевизори или монитори.

65,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0345
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Pir Сензор Скриена Камера, 2.4 A USB Адаптер за Напојување 2 Излези, Мемориска Картичка 32 GB

86,47
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0391
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Токи – Воки 8 ch, Торба за Камера 15x14x6.5 cm

47,47
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0170
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, кој ви дава време за да ги зачувате вашите податоци на компјутерот при прекин на електрична енергија.

187,66
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.