Пакети Мултимедија

Производи на страна:
Страна 4 од 6
LEP-0402
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Лабораториско Напојување 30 VDC, Развојна Плочка Raspberry Pi 4 Model B 2GB

181,64
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0311
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Лабораториско Напојување 30 VDC, Развојна Плочка Raspberry Pi 3 Model B+

137,43
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0312
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Лабораториско Напојување 30 VDC, Развојна Плочка Raspberry Pi 3 Model B+

116,25
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0245
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, лажна безбедносна камера која ви помага да ги избркате натрапниците со универзално далечинско за влезни и гаражни врати.

15,98
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0347
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Ласерски Презентер, Безжичен, Црн, USB Хаб, 3 Портен, Читач на Картички, Црн

23,36
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0439
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Безжичен Ласерски Презентер, 4 Портен USB Хаб

21,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0394
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Црн USB Безжичен Ласерски Презентер, Држач за Проектор.

33,5
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0447
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Маса за Фотографирање 50x120 cm, Чадор за Фото Опрема.

65,26
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0292
Брзо инфо
(0)

Уживате во селфи фотографии?

17,6
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0097
Брзо инфо
(0)

Како да бидете безбедни кога носите куфер и имате слушалки на глава?

19,48
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0105
Брзо инфо
(0)

Ја имате потребната опрема за да одржите квалитетен говор?

14,19
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0291
Брзо инфо
(0)

Сакате да ги искористите постарите проектори и монитори?

29,67
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0106
Брзо инфо
(0)

Сакате да се сликате, забавувате и да снимите се околу вас без никој да забележи?

30,86
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0100
Брзо инфо
(0)

Безжичен микрофон или пилотка, што ви треба за добра забава?

163,2
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0117
Брзо инфо
(0)

Сакате да уживате во вечерните часови во вашата градина?

3,18
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.