Шина-DIN

Производи на страна:
Страна 1 од 1
TRA01063
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 430016-014
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2x 24 VAC, 0.33 A, 16 VA, DIN
22,7
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01064
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 430025-004
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2x 9 VAC, 1.39 A, 25 VA, DIN
15,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01065
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 430025-006
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2x 12 VAC, 1.04 A, 25 VA, DIN
19,95
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01066
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 430025-008
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2x 15 VAC, 0.83 A, 25 VA, DIN
15,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01071
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 430100-003
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2x 12 VAC, 4.16 A, 100 VA, DIN
35,16
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01072
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 430100-011
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2x 24 VAC, 2.08 A, 100 VA, DIN
35,16
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01073
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 430035-004
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2x 9 VAC, 1.94 A, 35 VA, DIN
18,57
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01075
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 430070-012
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2x 24 VAC, 1.45 A, 70 VA, DIN
26,56
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.