PCB

Производи на страна:
Страна 1 од 3
TRA01015
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420002-010
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 15 VAC, 0.06 A, 2 VA
3,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01023
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420004,5-006
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 9 VAC, 0.22 A, 4 VA
4,37
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01014
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 400002,2-008
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 12 VAC, 0.091 A, 2.2 VA
3,47
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01033
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420002,4-020
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 7.5 VAC, 0.16 A, 2.4 VA
3,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01027
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420004,5-010
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 15 VAC, 0.13 A, 4 VA
4,37
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01034
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420003-006
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 9 VAC, 0.16 A, 3 VA
3,47
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01032
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TSZZ 3/004MP
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 6 VAC, 0.25 A, 3 VA
3,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01026
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420004,5-008
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 12 VAC, 0.18 A, 4.5 VA
4,37
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01028
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420004,5-018
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 7.5 VAC, 0.26 A, 4 VA
3,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01037
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420002.5-004
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 6 VAC, 0.2 A, 2.5 VA
3,92
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01053
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420002.5-018
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 7.5 VAC, 0.16 A, 2.5 VA
3,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01043
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420001,5-004
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 6 VAC, 0.125 A, 1.5 VA
3,25
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01050
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420002,5-010
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 15 VAC, 0.083 A, 2.5 VA
3,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01057
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420006-016
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 24 VAC, 0.146 A, 7 VA
4,03
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01049
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TSZZ 3.0/008MP
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 12 VAC, 0.125 A, 3 VA
3,81
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.