Трансформатори

Производи на страна:
Страна 1 од 10
METREL HSN260/10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/10
Еднофазен Променлив Трансформатор, 260 V, 10 A
305
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/4.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/4.5
Еднофазен Променлив Трансформатор, 260 V, 4 A
215,45
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/8
Еднофазен Променлив Трансформатор, 260 V, 8 A
260,36
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/15
Еднофазен Променлив Трансформатор, 260 V, 15 A
471,45
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/20
Еднофазен Променлив Трансформатор, 260 V, 20 A
617,26
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/30
Еднофазен Променлив Трансформатор, 260 V, 30 A
839,35
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSG260/10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSG 260/10
Еднофазен Променлив Трансформатор, 260 V, 10 A
227,09
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSG230/6
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSG 230/6
Еднофазен Променлив Трансформатор, 230 V, 6 A
132,55
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSG230/4.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSG 230/4.5
Еднофазен Променлив Трансформатор, 230 V, 4 A
130
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METR.HSG260/1.4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSG 260/1.4
Еднофазен Променлив Трансформатор, 230 V, 1.4 A
88,36
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MA-4804
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA 4804
Еднофазен Променлив Трансформатор, 245 V, 3.1 A
413,23
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA 9229
Брзо инфо
(0)
Трансформатор, Електронски, LED, 230 V-AC, 20 W, 700 mA
9,9
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA 9734
Брзо инфо
(0)
Трансформатор, Електронски, LED, In: 12 V-32 V-DC, Out: 30 V-DC, 20 W, 700 mA
5,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 100100-24
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 11 VAC, 4.54 A, 100 VA
22,7
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01003
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420012-008
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 12 VAC, 0.41 A, 10 VA
5,83
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.