Трансформатори

Производи на страна:
Страна 5 од 10
TRA01044
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420001.5-006
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 9 VAC, 0.06 A, 1.2 VA
2,92
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01079
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TSZZ 4,5/004M
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 6 VAC, 0.375 A, 4.5 VA
3,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01078
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TS 40/019
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 7.5 VAC, 2.66 A, 40 VA
9,38
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01081
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420015-002
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 6 VAC, 1.5 A, 18 VA
6,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01086
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420055-003-5
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 9 VAC, 3.33 A, 60 VA
18,5
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01080
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420006-004
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 6 VAC, 0.58 A, 7 VA
4,6
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01083
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420015-006
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 12 VAC, 0.75 A, 18 VA
7,74
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01084
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420025-002
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 6 VAC, 2.5 A, 30 VA
12,56
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01082
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420018-004
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 9 VAC, 1 A, 18 VA
6,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01085
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420025-004
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 9 VAC, 1.66 A, 30 VA
12,56
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01098
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 410040-007
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 24 VAC, 0.83 A, 40 VA
22,88
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 410060-003
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 12 VAC, 2.5 A, 60 VA
26,92
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01088
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 100040-016
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 6 VAC, 3.3 A, 40 VA
18,84
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01099
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 410060-007
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 24 VAC, 1.25 A, 60 VA
26,92
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01101
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 410060-002
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 9 VAC, 3.33 A, 60 VA
26,92
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.