Трансформатори

Производи на страна:
Страна 4 од 10
TRA01057
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420006-016
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 24 VAC, 0.146 A, 7 VA
4,03
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01049
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TSZZ 3.0/008MP
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 12 VAC, 0.125 A, 3 VA
3,81
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01060
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 100040-023
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 9 VAC, 2.22 A, 40 VA
13,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01038
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420002.5-006
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 9 VAC, 0.13 A, 2.5 VA
3,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01055
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420006-010
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 15 VAC, 0.2 A, 6 VA
4,6
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01056
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420006-012
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 18 VAC, 0.19 A, 7 VA
4,6
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01045
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420001,5-008
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 12 VAC, 0.05 A, 1.2 VA
3,25
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01047
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420001.5-012
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 18 VAC, 0.041 A, 1.5 VA
3,25
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01041
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 100012-005
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 12 VAC, 14.3 VAC, 0.5 A, 12 VA
10,54
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01052
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420002.5-016
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 24 VAC, 0.05 A, 2.5 VA
3,92
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01054
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420006-006
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 9 VAC, 0.39 A, 7 VA
4,6
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01046
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420001.5-010
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 15 VAC, 0.05 A, 1.5 VA
2,92
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01048
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420001,5-016
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 24 VAC, 0.031 A, 1.5 VA
2,92
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01040
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 100008-018
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 12 VAC, 0.33 A, 8 VA
8,08
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01042
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 100002-18
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 5.5 VAC, 7.3 VAC, 0.14 A, 1.5 VA
2,48
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.