Инвертори

Производи на страна:
Страна 1 од 3
P.SUP.CONV.10
Брзо инфо
(0)
DC-DC Конвертор, 24 V - 12 V, 7A
21,87
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HQ-INV1KW/12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HQ-INV1KW/12
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 1000 W, Модифициран Синусен Излез
171,87
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HQ-INV2500/12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIMS250012
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 2500 W, Модифициран Синусен Излез
364,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HQ-INV1KW/24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIMS100024
DC/AC Инвертор, 24 V DC - 230 V AC, 1000 W, Модифициран Синусен Излез
176,75
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HQ-INV300WU-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIMS30012
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 300 W, Модифициран Синусен Излез
47,45
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HQ-INV150WU-24
Брзо инфо
(0)
DC/AC Инвертор, 24 V DC - 230 V AC, 150 W, Модифициран Синусен Излез
33,98
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PA-GP-600 12V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PA-GP-600/12-001
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 600 W, Модифициран Синусен Излез
77,72
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-INV3000/24
Брзо инфо
(0)
DC/AC Инвертор, 24 V DC - 230 V AC, 3000 W, Модифициран Синусен Излез
355,98
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-INV3000/12
Брзо инфо
(0)
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 3000 W, Модифициран Синусен Излез
356,26
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GB-INV2000/24
Брзо инфо
(0)
DC/AC Инвертор, 24 V DC - 230 V AC, 2000 W, Модифициран Синусен Излез
236,44
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HQ-INV600C/12V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIMS600C12
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 600 W, Модифициран Синусен Излез, Полнач
127,24
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HQ-INV150WU-24V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIMS15024
DC/AC Инвертор, 24 V DC - 230 V AC, 150 W, Модифициран Синусен Излез
40,68
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HQ-INV1KW/12V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIMS1000W12
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 1000 W, Модифициран Синусен Излез
171,87
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-INV1500/12V
Брзо инфо
(0)
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 1500 W, Модифициран Синусен Излез
129,99
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GB-INV2000/12V
Брзо инфо
(0)
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 2000 W, Модифициран Синусен Излез
233,15
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.