Индустриски напојувања

Производи на страна:
Страна 3 од 9
MEW-MDR-60-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR-60-5

Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 10A, 50 W, Mean Well

25,75
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-RS-15-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-15-48
Индустриско Напојување, 48 VDC, 0.31 A, 15 W, Mean Well
17,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-50-15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-50-15
Индустриско Напојување, 15 VDC, 3.4 A, 50 W, Mean Well
18,89
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-RS-50-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-50-12
Индустриско Напојување, 12 VDC, 4.16 A, 50 W, Mean Well
24,69
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-75-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-75-24
Индустриско Напојување, 24 VDC, 3.12 A, 75 W, Mean Well
26,82
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-35-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-35-24
Индустриско Напојување, 24 VDC, 1.45 A, 35 W, Mean Well
19,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-25-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-25-12
Индустриско Напојување, 12 VDC, 2.08 A, 25 W, Mean Well
13,69
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-15-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-15-5
Индустриско Напојување, 5 VDC, 3 A, 15 W, Mean Well
17,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-100-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-100-24
Индустриско Напојување, 24 VDC, 4.5 A, 100 W, Mean Well
33,7
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-RS-100-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-100-12
Индустриско Напојување, 12 VDC, 8.5 A, 100 W, Mean Well
33,7
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DR-30-05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NDR-30-5
Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 3 A, 15 W, Mean Well
20,88
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-MDR-40-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR-40-5
Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 6 A, 30 W, Mean Well
26,82
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-100-15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-100-15
Индустриско Напојување, 15 VDC, 7 A, 100 W, Mean Well
30,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-RS-100-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-100-48
Индустриско Напојување, 48 VDC, 2.3 A, 100 W, Mean Well
30,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-RS-25-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-25-24
Индустриско Напојување, 24 VDC, 1.04 A, 25 W, Mean Well
17,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.