Индустриски напојувања

Производи на страна:
Страна 2 од 9
MEW-SP-320-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RSP-320-48
Индустриско Напојување, DIN Шина, 48 VDC, 6.7 A, 321.6 W, Mean Well
81,5
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-DR-60-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HDR-60-12
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 4.5 A, 54 W, Mean Well
31,48
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DR-30-15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HDR-30-15
Индустриско Напојување, DIN Шина, 15 VDC, 2 A, 30 W, Mean Well
23,2
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DRP-480-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NDR-480-24
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 20 A, 480 W, Mean Well
131,36
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DRP-240-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NDR-240-48
Индустриско Напојување, DIN Шина, 48 VDC, 5 A, 240 W, Mean Well
68,09
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-RS-150-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-150-12
Индустриско Напојување, 12 VDC, 12.5 A, 150 W, Mean Well
38,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-35-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-35-12
Индустриско Напојување, 12 VDC, 3 A, 35 W, Mean Well
18,57
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-50-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-50-24
Индустриско Напојување, 24 VDC, 2.2 A, 50 W, Mean Well
23,32
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-150-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-150-24
Индустриско Напојување, 24 VDC, 6.25 A, 150 W, Mean Well
38,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-50-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-50-48
Индустриско Напојување, 48 VDC, 1.04 A, 50 W, Mean Well
20,56
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-150-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-150-48
Индустриско Напојување, 48 VDC, 3.13 A, 150 W, Mean Well
38,17
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-RS-35-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-35-5
Индустриско Напојување, 5 VDC, 7 A, 35 W, Mean Well
23,73
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-50-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-50-5
Индустриско Напојување, 5 VDC, 10 A, 50 W, Mean Well
26,27
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-100-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-100-5
Индустриско Напојување, 5 VDC, 16 A, 100 W, Mean Well
37,83
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-150-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-150-5
Индустриско Напојување, 5 VDC, 26 A, 150 W, Mean Well
32,65
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.