Лаптоп

Производи на страна:
Страна 1 од 4
NE-NBT-S008/65W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6515FBK
Адаптер за Напојување, HP, 65 W, 4.8 x 1.7mm, 18.5 VDC, 3.5 A
22,92
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S008/90W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9015FBK
Адаптер за Напојување, HP, 90 W, 4.8 x 1.7mm, 18.5 VDC, 4.9 A
26,69
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S009/65W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6505FBK
Адаптер за Напојување, HP, 65 W, 7.4 x 5.0mm, 18.5 VDC, 3.5 A
22,92
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S009/90W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9005FBK
Адаптер за Напојување, HP, 90 W, 7.4 x 5.0mm, 18.5 VDC, 4.9 A
29,66
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S015
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6507FBK

Адаптер за Напојување, IBM, 65 W, 7.9 x 5.5 mm, 20 VDC, 3,25 A

22,15
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S019
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9007FBK

Адаптер за Напојување, IBM, 65 W, 7.4 x 5 mm, 20 VDC, 3.25 A

27,97
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6512FBK
Адаптер за Напојување, Samsung, 60 W, 5.5 x 3.0mm, 16 VDC, 3.75 A
6,87
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL02
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 19.5 VDC, 6.5 x 4.4mm
0,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL03
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 15 VDC, 6.3 x 3.0mm
0,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL04
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 16 VDC, 5.5 x 2.5mm
0,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL05
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 19 VDC, 5.5 x 2.5mm
0,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL06
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL06
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 3pin, 20 VDC
0,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL07
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL07
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 19 VDC, 5.5 x 1.7mm
0,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL08
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL08
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 18.5 VDC, 4.8 x 1.7mm
0,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL09
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL09
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 19 VDC, 7.4 x 5.0mm
1,69
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.