Кола-12V

Производи на страна:
Страна 1 од 1
NE-P.SUP.06/10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: POCO103

Адаптер за Напојување, Автомобил, 24 VDC / 12 VDC, 120 W, Терминали со Шрафење, Црн

26,82
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-P.SUP.06/20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: POCO106

Адаптер за Напојување, Автомобил, 24 VDC / 12 VDC, 240 W, Терминали со Шрафење, Црн

40,67
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-P.SUP.07
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: POCO100

Адаптер за Напојување, 230 VAC / 12 VDC, 60 W, Црн

25,42
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.CAR10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DCPA004
Напојување, Автомобил, 1.5 - 12 VDC, 2000 mA
9,38
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.SMP36-HQ
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ACPA010
Напојување, Автомобил, 1.5 - 12 VDC, 3000 mA
17,74
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.