Адаптери

Производи на страна:
Страна 1 од 11
MEW-EPS-25-3.3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EPS-25-3.3

Индустриско Напојување, 3.3 VDC, 5 A, 16.5 W, Mean Well

21,94
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-EPP-150-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EPP-150-24

Индустриско Напојување, 24 VDC, 6.25 A, 150 W, Mean Well

30,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PC-P.SUP.04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE18-12-1,5-WM

Напојување, 12 VDC, 1500 mA, 18 W, AC/DC

10,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SEC-P.SUP.22
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CCTVPA20BK
Напојување, 12 VDC, 2000 mA, 24 W, AC/DC
12,73
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P4123
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 4123 A

Напојување, 12 VAC, 1650 mA, 20 W, AC/AC

11,83
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NP-NBT-S001
Брзо инфо
(0)

Адаптер за Напојување, I12-24VDC, 3-4.8A, 60W

32,39
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PC-P.SUP.01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE12-5-2,4-WM

Напојување, 5 VDC, 2400 mA, 12 W, AC/DC

8,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PC-P.SUP.05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE24-24-1-WM

Напојување, 24 VDC, 1000 mA, 24 W, AC/DC

12,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SEC-P.SUP.11
Брзо инфо
(0)
Напојување, 12 VDC, 600 mA, 7.2 W, AC/DC
5,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.IN003
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GS18E05-P1J
Напојување, 5 VDC, 3000 mA, 15 W, AC/DC
12,83
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SEC-P.SUP.21
Брзо инфо
(0)
Напојување, 12 VDC, 1500 mA, 18 W, AC/DC
10,99
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PC-P.SUP.02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE12-12-1-WM

Напојување, 12 VDC, 1000 mA, 12 W, AC/DC

6,81
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PC-P.SUP.03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE18-9-2-WM

Напојување, 9 VDC, 2000 mA, 18 W, AC/DC

9,32
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.IN001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GS25E24-P1J
Напојување, 24 VDC, 1000 mA, 24 W, AC/DC
17,19
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
P.SUP.SMP5V2A5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ACPA111
Напојување, 5 VDC, 2500 mA, 12.5 W, AC/DC
13,73
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.