Конектор за Напојување

PSUP-PLUG04
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
HQ
Код од Произв.: PSUP-PLUG04
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 5.0 x 2.1mm
0,25
(вклучено ДДВ): 0
Б.Исп.одЛагер
w

Дополнителен конектор за универзален адаптер за напојување, 5.0x2.1mm.

 

Погоден за:

  • P.SUP.EU1000
  • P.SUP.EU1000U
  • P.SUP.EU1500
  • P.SUP.EU24W
  • P.SUP.EU27W
  • P.SUP.EU36W
  • P.SUP.EU600
  • P.SUP.EU600U
Тип
Дополнителни конектори
Димензии 5.0x2.1 mm
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.