Конектор за Напојување

P.SUP.NBTPL07
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL07
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 19 VDC, 5.5 x 1.7mm
0,51
(вклучено ДДВ): 0
Б.Исп.одЛагер
w

Дополнителен конектор за универзален полнач за лаптоп со автоматско нагодување на напонот.

Со нашата комплетна палета на резервни приклучоци за König адаптери за напојување за лаптоп, ќе бидете во можност да го поврзете речиси секој од достапните лаптоп компјутери на пазарот. Само изберете го правилниот приклучок со потребната димензија и напон од опсегот и поврзете го вашиот лаптоп!

 

Погоден за следните König производи:

  • P.SUP.NBT70K1
  • P.SUP.NBT70K2
  • P.SUP.NBT90K3
  • P.SUP.NBT90K4
  • P.SUP.NBT90K4A
  • P.SUP.NBT120K1
  • P.SUP.NBC90K1
  • P.SUP.NBC90K2

Димензии: (5.5x1.7)mm

 

Подржани лаптоп компјутери:

Acer®: K386S / M201T / V386SL / V386SL-25 / V486S/Acer Aspire 3820TG / 1200 / 1450 / 1600 / 1650 / 2420 / 2430 / 3030 / 3200 / 3510 / 3670 / 3820TG / 3935 / 4230 / 4235 / 4240 / 4310 / 4315 / 4320 / 4330 / 4332 / 4336 / 4410T / 4715Z / 4732Z / 4741G / 4745G / 5220 / 5230 / 5235 / 5236 / 5241 / 5242 / 5310 / 5315 / 5320 / 5330 / 5332 / 5335 / 5338 / 5410 / 5510 / 5515 / 5516 / 5517 / 5532 / 5534 / 5535 / 7220 / 7230 / 7330/ 5732ZG / 4810T / 4810TG / 4810TZG / 1420P / 1825PTZ / 3935 / 4730Z / 4937G / 4736Z / 4736G / 4736ZG / 5810TG / 5810TZG / 5735Z / 5738G / 5738DG / 5738Z / 5738ZG / 4730ZG / 4930G / 4935G / 5739G / 5741G / 5935G / 6930G / 6935G / 4553 / 5553 / 5745G / 5942G / 8930G / 8920G / 5943G / 8935G / 8940G / 8942G / 8943G / Extensa - EX4120 / EX4130 / EX4210 / EX4220 / EX4230Z / EX4420 / EX4610 / EX4620 / EX4620Z / EX4630 / EX4630G / EX4630Z / EX4630ZG / EX5010 / EX5120 / EX5130 / EX5210 / EX5220 / EX5230 / EX5330 / EX5410 / EX5420 / EX5420G / EX5430 / EX5430G / EX5610 / EX5610G / EX5620 / EX5620G / EX5620Z / EX5630 / EX5630G / EX5630Z / EX5630ZG / EX5725 / EX5725G / EX5730 / EX5730G / EX7630 / EX7630G /Ferrari - FR1004WTMi /FR1100 /
TravelMate - 2460 / 2470 / 3020 / 3030 / 3040 / 320 / 3220 / 3230 / 3300 / 360 / 380 / 4050 / 4080 / 4320 / 4335 / 4520 / 4600 / 4720 / 5230 / 530 / 5310 / 5320 / 5510 / 5530 / 5630Z / 5670 / 5730 / 6231 / 6291 / 6293 / 7220 / 7230 / 7364 / 7520 / 7530 / A550 , Aspire - 1300 / 1410 / 1640 / 1680 / 1690 / 200 / 2010 / 2020 / 2920 / 2920 / 2930 / 3000 / 3050 / 3410 / 350 / 3600 / 3610 / 3620 / 3630 / 3650 / 3660 / 3680 / 3810 / 3811 / 4220 / 4370 / 4520 / 4530 / 4535 / 4540 / 4710 / 4720 / 4730 / 4735 / 4736 / 4740 / 4810 / 4820 / 4920 / 4925 / 4930 / 4935 / 4937 / 5000 / 5050 / 5100 / 5500 / 5520 / 5530 / 5536 / 5538 / 5541 / 5542 / 5570 / 5580 / 5710 / 5715 / 5730 / 5735 / 5930 / 6530 / 6920 / 6930 / 6935 / 7100 / 7520 / 7530 / 7730 / 3810T / 3810TZG / 6493 / eMachines - eM-D / E / G , Gateway - EC Laptop - EC38 / EC54 / EC58 / ID58 /TravelMate - 210 / 220 / 230 / 2300 / 2310 / 2350 / 2400 / 2430 / 2440 / 2450 / 2480 / 260 / 280 / 290 / 3000 / 3010 / 310 / 3200 / 3210 / 3250 / 3260 / 3270 / 330 / 340 / 350 / 350 / 4000 / 4010 / 4020 / 4060 / 4070 / 4100 / 4150 / 4220 / 4500 / 4650 / 473 / 5100 / 520 / 5520 / 5600 / 5710 / 572 / 600 / 6000 / 610 / 620 / 630 / 6492 / 650 / 6592 / 660 / 720 / 730 / 740 / 800 / 8000 / 8100 / C100 / C110 / C200 / C210 / C300 / C310 /WinBook - XL / XL2 / XL3 / Xli /Aspire TimeLinX 1830T / 4820TG / 5820TG Aspire 20xx Серија / Aspire One A100 Серија / AOA Серија/ D150 / D250 Серија / 751H / 531 / 531H

Тип
Дополнителни конектори
Излезен напон 19 V-DC
Димензии 5.5x1.7 mm
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.