Адаптери

Производи на страна:
Страна 7 од 11
NE-P.SUP.12/W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WCPD60W100WT

USB Адаптер за Напојување, PD 3.0, 3 A, 1 Излез, 1x USB-C, Бел

25,42
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GB-P.SUP.41/B
Брзо инфо
(0)

USB Адаптер за Напојување, PD 3.0, 3 A, 1 Излез, 1x USB-C, Црн

18,64
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GB-P.SUP.41/W
Брзо инфо
(0)

USB Адаптер за Напојување, PD 3.0, 3 A, 1 Излез, 1x USB-C, Бел

18,64
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-P.SUP.14/W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WCPD45W100WT

USB Адаптер за Напојување, PD 3.0, 5.4 A, 2 Излези, 1x USB, 1x USB-C, Бел

27,97
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-P.SUP.19/B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WCGPD65W100BK

USB Адаптер за во Автомобил, PD 3.0, 3 A, 3.25 A, 3 Излези, USB-A, 2x USB-C, 65 W, GaN, PD, QC 3.0, Црн

49,14
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-P.SUP.21/B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WCPD65W130BK

USB Адаптер за Напојување, PD 3.0, 3.25 A, 2 Излези, 1x USB, 1x USB-C, QC 3.0, Црн

27,1
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-P.SUP.18/W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WCGPD100W100WT

USB Адаптер за Напојување, PD 3.0, 3 A, 5 A, 1 Излез, 1x USB-C, 100 W, GaN, Бел

53,37
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GB-P.SUP.46/B
Брзо инфо
(0)

USB Адаптер за Напојување, PD 3.0, 3 A, 3.25 A, 3 Излези, USB-A, 2x USB-C, 65 W, GaN, PD, 2x QC 3.0, Црн

41,53
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IPD-CHARGE30
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: IPD-CHARGE30
USB Адаптер за во Автомобил, 1 A, 1 Излез, 1x USB, Бел
2,89
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.USB203
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.USB203
USB Адаптер за во Автомобил, 1 A, 1 Излез, 1x USB, Црн
3,3
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.USB204
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.USB204
USB Адаптер за во Автомобил, 1 A, 1 Излез, 1x USB, Мини, Црн
1,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.USB2033
Брзо инфо
(1)
USB Адаптер за во Автомобил, 2.1 A, 2 Излези, 2x USB, Црн
3,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.USB2042
Брзо инфо
(0)
USB Адаптер за во Автомобил, 2.1 A, 1 Излез, 1x USB, Црн
9,97
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.USB2048
Брзо инфо
(0)
USB Адаптер за во Автомобил, 1 A, 2 Излези, 2x USB, Бел
3,3
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.USB2053
Брзо инфо
(0)
USB Адаптер за во Автомобил, 2.1 A, 2 Излези, 1x USB, 1x microUSB, Бел
5,08
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.