Адаптери

Производи на страна:
Страна 1 од 11
MEW-EPP-150-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EPP-150-24

Индустриско Напојување, 24 VDC, 6.25 A, 150 W, Mean Well

46,61
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-EPS-25-3.3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EPS-25-3.3

Индустриско Напојување, 3.3 VDC, 5 A, 16.5 W, Mean Well

21,94
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.SMP5V2A5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.SMP5V2A5
Напојување, 5 VDC, 2500 mA, 12.5 W, AC/DC
13,73
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.IN002
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GS25E12-P1J
Напојување, 12 VDC, 2000 mA, 24 W, AC/DC
15,27
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
P.SUP.IN001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GS25E24-P1J
Напојување, 24 VDC, 1000 mA, 24 W, AC/DC
17,19
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
P.SUP.IN003
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GS18E05-P1J
Напојување, 5 VDC, 3000 mA, 15 W, AC/DC
12,83
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MW-P.SUP.11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GST40A12-P1J
Напојување, 12 VDC, 3340 mA, 40 W, AC/DC
21,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SEC-P.SUP.11
Брзо инфо
(0)

Напојување, 12 VDC, 600 mA, 7.2 W, AC/DC, RND Power.

6,81
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SEC-P.SUP.21
Брзо инфо
(0)
Напојување, 12 VDC, 1500 mA, 18 W, AC/DC
10,99
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P4123
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 4123

Напојување, 12 VAC, 1650 mA, 20 W, AC/AC

12,6
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PC-P.SUP.01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE12-5-2,4-WM

Напојување, 5 VDC, 2400 mA, 12 W, AC/DC

8,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PC-P.SUP.05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE24-24-1-WM

Напојување, 24 VDC, 1000 mA, 24 W, AC/DC

12,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PC-P.SUP.04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE18-12-1,5-WM

Напојување, 12 VDC, 1500 mA, 18 W, AC/DC

10,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PC-P.SUP.02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE12-12-1-WM

Напојување, 12 VDC, 1000 mA, 12 W, AC/DC

7,64
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PC-P.SUP.03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE18-9-2-WM

Напојување, 9 VDC, 2000 mA, 18 W, AC/DC

9,32
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.