Адаптери

Производи на страна:
Страна 2 од 11
SEC-P.SUP.24
Брзо инфо
(0)

Напојување, 12 VDC, 1 A, 12 W, AC/DC, RND Power.

10,99
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SEC-P.SUP.22
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CCTVPA20BK
Напојување, 12 VDC, 2000 mA, 24 W, AC/DC
12,73
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SEC-P.SUP.23
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CCTVPA30BK
Напојување, 12 VDC, 5000 mA, 60 W, AC/DC
22,46
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-NBT-S009/65W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6505FBK
Адаптер за Напојување, HP, 65 W, 7.4 x 5.0mm, 18.5 VDC, 3.5 A
22,92
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S008/90W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9015FBK
Адаптер за Напојување, HP, 90 W, 4.8 x 1.7mm, 18.5 VDC, 4.9 A
22,22
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S008/65W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6515FBK
Адаптер за Напојување, HP, 65 W, 4.8 x 1.7mm, 18.5 VDC, 3.5 A
22,92
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S009/90W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9005FBK
Адаптер за Напојување, HP, 90 W, 7.4 x 5.0mm, 18.5 VDC, 4.9 A
29,66
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S015
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6507FBK

Адаптер за Напојување, IBM, 65 W, 7.9 x 5.5 mm, 20 VDC, 3,25 A

22,15
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S019
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9007FBK

Адаптер за Напојување, IBM, 65 W, 7.4 x 5 mm, 20 VDC, 3.25 A

25,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6512FBK
Адаптер за Напојување, Samsung, 60 W, 5.5 x 3.0mm, 16 VDC, 3.75 A
6,87
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL10
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 19 VDC, 7.4 x 5.0mm
0,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL03
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 15 VDC, 6.3 x 3.0mm
0,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL05
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 19 VDC, 5.5 x 2.5mm
0,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL18
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL18
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 19 VDC, 4.0 x 1.7mm
0,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL07
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL07
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 19 VDC, 5.5 x 1.7mm
0,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.