Адаптери

Производи на страна:
Страна 2 од 11
P.SUP.IN001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GS25E24-P1J
Напојување, 24 VDC, 1000 mA, 24 W, AC/DC
17,19
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P4123
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 4123 A

Напојување, 12 VAC, 1650 mA, 20 W, AC/AC

11,83
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SEC-P.SUP.22
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CCTVPA20BK
Напојување, 12 VDC, 2000 mA, 24 W, AC/DC
12,73
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NP-NBT-S001
Брзо инфо
(0)

Адаптер за Напојување, I12-24VDC, 3-4.8A, 60W

32,39
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-NBT-S017
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF4516FBK

Адаптер за Напојување, Asus, 36 W, 4.8 x 1.7 mm, 12 VDC, 3 A

18,64
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-NBT-S005/65W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6510FBK
Адаптер за Напојување, DELL, 65 W, 4.5 x 3.0mm, 19.5 VDC, 3.34 A
22,12
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S016
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6508FBK

Адаптер за Напојување, Dell Octagona, 65 W, 19.5 VDC, 3,34 A

22,15
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S008/90W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9015FBK
Адаптер за Напојување, HP, 90 W, 4.8 x 1.7mm, 18.5 VDC, 4.9 A
29,66
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S008/65W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6515FBK
Адаптер за Напојување, HP, 65 W, 4.8 x 1.7mm, 18.5 VDC, 3.5 A
22,92
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S009/65W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6505FBK
Адаптер за Напојување, HP, 65 W, 7.4 x 5.0mm, 18.5 VDC, 3.5 A
22,92
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S009/90W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9005FBK
Адаптер за Напојување, HP, 90 W, 7.4 x 5.0mm, 18.5 VDC, 4.9 A
29,66
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S015
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6507FBK

Адаптер за Напојување, IBM, 65 W, 7.9 x 5.5 mm, 20 VDC, 3,25 A

22,15
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S019
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9007FBK

Адаптер за Напојување, IBM, 65 W, 7.4 x 5 mm, 20 VDC, 3.25 A

27,97
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6512FBK
Адаптер за Напојување, Samsung, 60 W, 5.5 x 3.0mm, 16 VDC, 3.75 A
19,48
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S002
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9003FBK

Адаптер за Напојување, Samsung, 90 W, 5.5 x 3.0mm, 19 VDC, 4.74 A

25,16
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.